Asti

Z Liga Sześciu Filarów
Skocz do: nawigacja, szukaj
Asti
Asti(4).jpeg
Rasa

Człowiek

Płeć

Kobieta

Wiek

26 lat

Klasa

Strażniczka

Tytuł
Rola

-

Organizacje

-

Filar

-

Rodzina

Lena - siostra

Powiązania

-

Status

Alternatywna

Wygląd

Brązowooka brunetka o filigranowej figurze ciała, z delikatnie zarysowanymi mięśniami brzucha. Lubi nosić nie krępujące ruchów stroje, dopasowane do warunków pogodowych w których akurat się przychodzi jej przebywać. Ma mały tatuaż płomyczka na lewym nadgarstku. Przyglądając się twarzy, dziewczyny można odnieść wrażenie, że gdzieś w jej drzewie genealogicznym, znajduję się gałąź kintajskiego pochodzenia.

Charakter

Różnie to z nią bywa, ale przeważnie jest pogodna i rozgadana, mimo wrodzonej nieśmiałości, która ujawnia się gdy tematy rozmów schodzą na krępujące ją tematy. Zdaje się być pomocna i chętna do nawiązywania nowych znajomości. W głębi duszy jest molem książkowym i nerdem, jednak nieszczęśliwy wypadek sprawił, że nie może zbierać żadnych gadżetów, gdyż psują jej się w dłoniach permanentnie. Jakiś pokrętny instynkt sprawia, że odruchowo chce się opiekować mniejszymi od siebie, na przykład Asurami czy Quagganami.

Umiejętności bojowe

cant't touch this - W wyniku kontaktu z pewną anomalią, Asti psuje każde urządzenie które znajdzie się w jej dłoniach. Ma dożywotni zakaz wstępu do Rata Sum, gdyż istnieje podejrzenie, że mogła by doprowadzić tam do tragedii. Czasami specjalnie psuje wyposażenie swoich przeciwników, chociaż dużo częściej zdarza jej się po prostu zepsuć coś przypadkowej osobie.

Walka mieczem - Od małej, uczyła się walki mieczem i łączenia tej sztuki ze swoją magią.

Poziom zaawansowania - Ekspert

Obrona tarczą - Dopiero po dołączeniu do seraph zaczeła uczyć się walki z tarczą. Stara się jak może, jednak jej drobna figura nie pomaga jej szczególnie.

Poziom zaawansowania - Przeciętny

Zaklęcia

Ciekawostki

  • Kończyła prywatna szkołę magii oraz uczęszczała na dodatkowe zajęcia w Priory, które ukończyła z dobrymi wynikami.
  • Boi się owadów.
  • Ma zapędy biseksualne, ale nie przyznaje tego przed samą sobą, ani nikim innym.
  • Uwielbia czytać książki i zbierać gadżety, mimo, że i tak je psuje.

Plotki

Znasz ciekawą plotkę? Napisz ją!