Cerialis Purrpurowa

Z Liga Sześciu Filarów
Skocz do: nawigacja, szukaj

Motyw muzyczny

Cerialis
Przykład.png
Rasa

Charr

Płeć

samica

Wiek

ok. 26

Klasa

guardian

Tytuł

Purrpurowa

Rola w Lidze

brak

Powiązane organizacje

dezerterka z Ash Legionu

Filar

brak

Znana Rodzina

nieznana

Status postaci

Alternatywna


Wygląd

Dobrze zbudowana charrzyca o brązowym futrze i białym brzuszku. Na głowie ma krótkie rogi oraz czarne włosy. Znakiem charakterystycznym są purpurowe oczy od których ma przydomek. Na codzień nosi czarno-fioletową zbroję. Na inne okazję ma elegancki strój w tych samych barwach.

Charakter

Samolubna, niezależna i nie bojąca się walczyć o własną wolność. Uwielbia dreszcz adrenaliny towarzyszący sportom ekstremalnym. Nie wierzy w wieczną wojnę jej rasy, uważając to za stan nienaturalny, skrzywiony przez ludzki najazd. Stara się nie angażować w nieswoje walki ale nie jest pacyfistką.

Cnoty

Dyskrecja

Tak długo jak nic nie mówi i nie wydaje dźwięków nie słychać jej kroków, ni brzęczenia zbroi. Poświęcając ten efekt umie na turę stłumić wszystkie dźwięki dookoła siebie.

Skupienie

Musi walczyć z jednym, wybranym wrogiem, któremu salutuje. Każdy kolejny cios w tego samego wroga jest celniejszy i silniejszy. Poświęcenie rozprasza strach i zamęt u sojuszników.

Niezależność

Poświęcając tą moc zdejmuje wszystkie przymusy magiczne jak i klątwy.

Umiejętności Bojowe

Cerialis najczęściej posługuje się dwuręcznym mieczem, płynnie i z gracją szlachtując przeciwników.

Łańcuchy

Cerialis wyćwiczyła niemalże do perfekcji miotanie i chwytanie łańcuchami. Wielokrotnie uratowały jej życie, gdy za ich pomocą chwytała się skał lub drzew. W walce używa wariantu pokrytego lodowymi kolcami i igłami, rozrywając ciała pechowców. Od okoliczności zależy czy zakończy łańcuch hakiem, kulą lodu czy ząbkowanym ostrzem.

Bariery

By przeżyć góry i grawitacje, Cerialis opanowała bariery. Jej podstawową jest pokrywająca się szybko szronem bańka z wystającymi kolcami. Drugą jest klasyczna ściana a trzecią mobilna tarcza wielkości pawęża.

Krzyki

Gdy operacja zaczynała się sypać, to Cerialis biegła z okrzykiem bojowym na czele reszty warbandy by ocalić ogon odkrytych członków. Biegle opanowała ich trzy. “BEZ LITOŚCI!” - daje sojusznikom furię i moc, usuwając osłabienie. “W NOGI!” - przyśpiesza i upłynnia ruchy sojuszników. “DO ROBOTY!” - odnawia część straconych sił sojuszników, oczyszczając ich ciała i umysły.

Ekwipunek

Pancerz

Emaliowany na czarno i fioletowo płytowy pancerz. Wypróbowany i przystosowany do wytrzymywania mocnych uderzeń oraz upadków. Wprawione w niego runy regenerują siły i rany noszącego z czasem.

Broń

Dwuręczny miecz “Pieszczota Płatków” - długie i szerokie ostrze zostało zaklęte magią zimna. Na życzenie właściciela otacza się chmarą szatkujących ciało wrogów płatków śniegu. Trwa póki nie wyczerpie się ich zapach w kuli. Odnawiają się poprzez umieszczenie broni w wodzie. To główna broń Cerialis, którą ćwiczyła najdłużej i zna najwięcej sztuczek.

Tarcza Priory - wygrana w kości tarcza przystosowana do zjeżdżania po śniegu, piasku i, jeżeli sytuacja wymaga, trawie, kamieniach i zboczach. Odrobina magii jaką jest zaklęta umożliwia właścicielowi trzymanie się jej w trakcie jazdy.

Różdżka - umożliwia Cerialis ataki dystansowe kulami chłodnego światła, jak i chwyt łańcuchami czy grad uderzeń.

Plotki/Ciekawostki

-Zdobyła większość szczytów Shiverpeaków.

-"Wspólne spotkania wspominam... Bardzo pozytywnie. No, może poza tym ostatnim. Byłem nieco za ostry..." - Varrus Shattercrow