Emily Whisperweave

Z Liga Sześciu Filarów
Skocz do: nawigacja, szukaj

Motyw muzyczny

Emily Whisperweave
EmilyW.png
Rasa

Człowiek

Płeć

Żeńska

Wiek

29

Klasa

mesmer

Tytuł
Rola w Lidze

Właścicielka "Bukietu"

Powiązane organizacje

???

Filar

brak

Znana Rodzina

siostra Daria, szwagier Neb i siostrzenica Giotta

Status postaci

Alternatywna


Wygląd

Pewnie wyprostowana kobieta średniego wzrostu. Jasna cera współgra z ciemnoniebieskimi włosami i oczami koloru nieba. Liczne piegi nadają jej lekko figlarny, dziewczęcy wygląd. Szczupłe ciało skrywa zazwyczaj eleganckim, bogatym płaszczem z futrzastymi dodatkami.

Charakter

Najprawdziwsza lwica salonowa. Twarda, pewna siebie kobieta, nawykła do posłuchu i sprawnej organizacji. Nie lubi bałaganu, nieporządku oraz chaosu. Lubuje się w pięknych przedmiotach i osobach, często szukając sposobu by wciągnąć je do Bukietu.

Umiejętności Bojowe

Nikt nie widział by walczyła a mimo to bez strachu wędruje po Lion's Arch.

Ekwipunek

Pancerz

  • Elegancki strój - osłaniajacy całe ciało elegancki strój posiada w sobie runy ułatwiające właścicielce tworzenie i utrzymywanie niewidzialności.

Gadżety

  • Cygarniczka Dymu - elegancka czarna cygarniczka ozdobiona lekkim, złotym wężowym motywem. Po włożeniu w nią zapalonego papierosa i dmuchnięciu tworzy grubą zasłonę dymną, umożliwiającą właścicielce zniknięcie. w zależności od rodzaju papierosa są możliwe dodatkowe efekty dymu.
  • Wachlarz - stary, Kintajski wachlarz, wykorzystywany na wiele sposobów przez mesmerkę.

Sygnety

  • Sygnet Północy - pasywnie umożliwia właścicielce widzenie w ciemności. Po aktywowaniu sygnet tworzy oślepiającą i odpychającą eksplozję cienia.

Plotki/Ciekawostki

-Straciła męża na Silverwastes, był jednym z ofiar Drapieżcy. -Podobno posiada łeb Drapieżcy na deseczce w jednym z pokoi Bukietu.