Fleur

Z Liga Sześciu Filarów
Skocz do: nawigacja, szukaj
"Fleur"
Fleur.jpg
Rasa

Człowiek

Płeć

Kobieta

Data urodzenia

22 dzień sezonu Feniksa 1305 AE (25 lat)

Klasa

Mesmer - Miraż

Zawód

Nieznany

Rola w Lidze

Brak

Powiązane organizacje

Brak

Znana Rodzina

Brak

Lokacja

Nieznana

Stan zdrowia

Zdrowa

Status postaci

Alternatywna

La Description Générale

Qui est Fleur? Nikim, a jednocześnie kim tylko chce. Nie posiada imienia ani nazwiska. Przeszłości, która jednoznacznie by ją definiowała. Jest duchem ograniczonym jedynie przez swoją własną wyobraźnię. Gdy jesteś nikim, możesz stać się każdym. Fleur w swoim życiu konsekwentnie kieruje się tą mantrą. Zmiana tożsamości przychodzi jej nadzwyczajnie łatwo, co ułatwiają jej umiejętności. Skoro mesmer jest w stanie zniekształcać rzeczywistość, dlaczego nie posunąć tego o krok dalej, c'est vrai? W jej przypadku niczego nie można być pewnym. Kłamstwa są najpotężniejszą iluzją, którą bardzo ciężko zniszczyć. Quel dommage.

Odkładając wszelakie niepewności na bok, znaleźć można kilka ciekawych informacji. Fleur to artystka, która nie lubi myśleć schematycznie. Jako zdolna peintresse wydaje się być dość kreatywna. Miłuje każdy rodzaj sztuki od malarstwa, po rzeźbiarstwo, ignorując jedynie literaturę. Szczególnie upodobała sobie jednak abstrakcjonizm oraz fowizm. Żywe kolory, nieregularne kształty. Dzieła, które nie przemawiają "wprost", a w których trzeba nieustannie szukać ukrytego znaczenia, drugiej głębi. Sama najczęściej szkicuje, rysuje i maluje. Jej ulubionym rodzajem sztuki wydaje się graffiti.

Na co dzień prowadzi niewielki salon piękności w bogatszej części dzielnicy Salmy w Divinity's Reach. Zajmuje się zarówno makijażem, drobnymi zabiegami zdrowotnymi oraz fryzjerstwem. Biznes prowadzony już od kilku lat działa dość prężnie. Przez ten czas udało jej się zyskać wielu stałych klientów zarówno z wyższych sfer, jak i nieco uboższych mieszkańców miasta. Salon nie należy do najtańszych, ale w końcu nie każdy może pozwolić sobie na takie przyjemności.

La Personnalité

Podpis Fleur
Szyld Lily's Studio - salonu Fleur

Jej charakter nie należy do najprzyjemniejszych. Choć nie zawsze jest to widoczne, odrobinę zadufana w sobie, czasem patrząca na innych z małą wyższością. Z całą pewnością posiada bardzo wysokie mniemanie o samej sobie. Jednocześnie pomysłowa i kreatywna. Lubi kombinować, czasem i utrudniać sobie życie, nie chcąc podążać dobrze znanymi ścieżkami. Czasami zbyt przesadnie dba o swój wygląd, a i zdarza się jej zachowywać jak rozpieszczonej damie, która uważa, że wszystko jej się należy. Typique. Nie przepada za statecznością. Lubi gdy coś się dzieje, nawet jeśli pozostaje biernym obserwatorem, a trzeba przyznać, że dość szybko wszystkim się nudzi. Nie należy do tych delikatnych damulek. Gdy czegoś chce, wydrapie oczy każdemu, kto stanie jej na drodze do celu.

Les Pouvoirs

Fleur tuż przed okryciem się osłoną niewidzialności.

Fleur specjalizuje się w dwóch rodzajach magii mesmerskiej. W Iluzji oraz przede wszystkim w Chaosie, a konkretniej mówiąc w Manipulacjach wszelakiego rodzaju. To właśnie nimi najczęściej posługuje się w walce, ograniczając używanie iluzji tak jak jest to tylko możliwe. Wszelakie teleportacje przychodzą jej łatwiej z uwagi na ostatnie szkolenie specjalizacji z Elony. Jako miraż potrafi rozmyć się by uniknąć wymierzonego w nią ataku, a wszelakie teleportacje przychodzą jej znacznie łatwiej.

Fleurdelys.png Miroir - Na krótką chwilę otacza się drgającą, iluzoryczną powłoką, która obija pociski, leczy jej drobne rany oraz ściąga kondycje.

Fleurdelys.png Mirage Cloak - Rozmycie. Potrafi na krótką chwilę rozmyć się zamiast wykonywać odskoku. Rozmycie nie uwalnia jej z żadnych więzów.

Fleurdelys.png Blink - Dzięki niemu może przenieść się w wybrane miejsce w zasięgu wzroku.

Fleurdelys.png Niewidzialność - Manipulacja. Potrafi okryć się iluzoryczną osłoną, czyniącą ją przeźroczystą.

Fleurdelys.png Iluzoryczne bronie - Zamiast przyzywać fantazmy, najczęściej przyzywa same iluzoryczne bronie, które rozbijają się po wykonaniu zadania bądź gdy zostaną przedwcześnie zniszczone. Najczęściej przyzywa noże do rzucania oraz tarczę do zablokowania ataku.

Fleurdelys.png Mimic - Zaklęcie pasywne, dzięki któremu następne rzucone przez siebie zaklęcie może użyć od razu, wykorzystując mniejszą ilość magii.

"Je suis l'espion, szpiegiem. Najlepiej czuję się tam, gdzie nikt mnie nie widzi. Wprowadzam zamieszanie i atakuję znienacka. Surprise!" Jak na osobę działającą z cienia przystało, potrafi poruszać się bardzo cicho. Jest zwinna, dość szybka i pomysłowa. Nie boi pomagać sobie znalezionymi dookoła przedmiotami. Radzi sobie także całkiem dobrze jako włamywacz.

L'Équipement

Ozdobny pistolet glificzny z okrągłym, asuriańskim kryształem zamontowanym na końcówce rękojeści. To właśnie on jest baterią całej broni.
Rękojeść bicza Fleur. Jego druga końcówka jest specjalnie zaostrzona.

Fleur zawsze stara się mieć kilka sztuczek w zanadrzu. Tyczy się to zarówno jej broni jak i paru przedmiotów, które często nosi przy sobie. Wybierając się na zadanie przywdziewa ściśle przyległy do jej ciała strój z granatowej sztucznej skóry, przyozdobiony paroma odpinanymi metalowymi elementami. Metalowe osłony na butach oraz rękawicach przydają się podczas walki wręcz by szybciej wyłączyć z walki swoich przeciwników w razie rozbrojenia. Podstawową bronią używaną przez dziewczynę jest le pistolet. Glificzny pistolet nie tylko wygląda ładnie, ale i strzela pociskami magicznymi, które choć nie przebiją zbroi, potrafią sprawić ból przy eksplozji. Dzięki zrezygnowaniu ze zwyczajnych pocisków, nie musi tracić czasu na przeładowanie broni. Drugim przedmiotem często wykorzystywanych przez Fleur jest le fouet, bicz. Broń asuriańskiej konstrukcji składa się by zająć mniej miejsca i nie przeszkadzać przy bieganiu. Rękojeść broni jest w stanie dodatkowo generować ładunki elektryczne zarówno na biczu, jak i na jego drugim końcu.

En outre, Fleur często posiada przy sobie:

Fleurdelys.png Wytrych i kilka podłużnych spinek do włosów.

Fleurdelys.png Po dwa małe granaty odłamkowe oraz błyskowe.

Fleurdelys.png Asuriański data-kryształ.

Fleurdelys.png Kajdanki.

Fleurdelys.png Paczkę papierosów i zapalniczkę.

Fleurdelys.png Kolorowe kulki farby w proszku.

La Galerie

Przykłady prac wykonanych przez Fleur. - VIP

Les Rumeurs

Znasz jakąś ciekawą plotkę? Dopisz ją!