Kinzok Chaingray

Z Liga Sześciu Filarów
Skocz do: nawigacja, szukaj

Karta do aktualizacji(Przeprowadzany remont)

Obłąkany wojownik
Łe.png
Kinzok Chaingray
Pseudonim

obłąkany wojownik(Aktualnie)

Piła(Kiedyś)

Tytuły nadane przez innych

Dzieciobójca

Krwawy Żołnierz

Szary Zdrajca

Charakterystyka
Rasa

Popielec

Wiek

37 lat

Miejsce urodzenia

Czarna Cytadela

Płeć

Mężczyzna

Waga

126Kg

Grupa krwi

0

Status
Miejsce zamieszkania

Karczma

Powiązane organizacje

Żelazny Legion (kiedyś)

Liga Sześciu Filarów (aktualnie)

Rangi

Gladium (aktualnie)

Żołnierz (kiedyś)

Towarzysz w Lidze (aktualnie)

Powiązania

Warbanda Chain (kiedyś)

Filar

Więzi

Praca
Zawód

Najemnik (aktualnie)

Żołnierz w Legionach (kiedyś)

Klasa

Wojownik

Podklasa

Berserker

Status postaci

Alternatywa

Motyw bitewny

Motyw muzyczny

"Rozerwę cię" - Kinzok podczas walki.

"Przyjąłem, wykonuję" - Kinzok w całkowitym spokoju.


Charakter

Kim może okazać się maszyna stworzona do zabijania i przejmowania za pomocą siły danych punktów wroga? Otóż jest nią Kinzok - szary żołnierz, który nie cofnie się przed niczym, aby spełnić oczekiwania swoich przełożonych. Teoretycznie jego charakter można byłoby opisać w dwóch słowach jakimi są "Spokój" oraz "Gniew", traktując go jako osobę nie mającą żadnego kolorytu, niestety ma to się nijak do tegoż Popielca. Kinzok mimo że nie zna się na niczym innym niżeli wojowaniem, potrafi się wykazać jako lojalny żołnierz, który potrafi poświęcić swoją reputacje dla danej sprawy oraz dla swoich towarzyszy, przez co dochodzi jeszcze takie słowo jak "Lojalność", które można spokojnie dodać do jego głównych cech. Jego osobowość można podzielić na dwie twarze. Jedna z nich jest przeznaczona dla przyjaciół oraz kamratów, natomiast jego inna połowa stworzona jest do wyprowadzenia brutalnych ciosów w kierunku ciała przeciwnika. Spokój z którym go można często zastać w barze z miodem w łapach przemienia w przyjazną atmosferę, jak spotyka już osoby, które zna oraz ceni. W obrębie swojego towarzystwa jest niczym oparcie oraz służy jako słuchacz, którą swoją całkowitą uwagę ma skoncentrowaną na osobie z którą toczy aktualnie rozmowę. W takim stanie na dane przezwiska oraz drwiny w jego stronę reaguje obojętnie, jedynie od czasu do czasu pokazując swoje kły w kierunku jego oprawcy albowiem chce wtedy pokazać iż jest gotowy w każdym momencie na podjęcie białej rękawiczki. Wszak pochwały oraz komplementy w jego stronę są odbierane w postaci podziękowania i zasalutowania w kierunku komplementującego go osobnika. Druga strona medalu jaką reprezentuje Kinzok pojawia się w czasie zgiełku bitewnego, jego całkowity spokój oraz szacunek, który zwykle darzy do przeciwnika zanika w skutku pojawienia się takiej emocji jaką jest gniew, w którym się stopniowo zatraca albo wręcz daje się nim otulić niczym kocem w zimniejsze dni. W jego otoczeniu można zaznać nienawiść oraz jednocześnie strach przed samym sobą, który gromadzi w sobie i wyładowuje go na przeciwnikach niczym potężny młot zgniatając przeciwników. Ignoruje niestety wtedy jakiekolwiek rozkazy o odwrocie i angażuje się w samobójczą walkę z o wiele większym przeciwnikiem niż on sam, przez co zwykle był chwalony w jego poprzedniej bandzie. Szarak przez to iż przyzwyczaił się do oficjalnych powitań oraz rozmów, delikatnie zatracił normalne zachowanie pośród jego rówieśników, w skutku tego może mieć problemy w odnalezieniu nowych oraz cennych znajomych.
Wygląd

Łe 2.png

Kinzok jest zaprawionym w boju Popielcem mierzącym 2 metry wysokości, jest to stosunkowo mało jak na jego gatunek, choć nie przeszkadza mu to aż tak w walce. W jego wyglądzie dominuje szarość jako futro, które zresztą jest w wielu miejscach przypalone. Na swojej głowie posiada sierść postawioną agresywnie do przodu, która nie przeszkadza mu w walce ani w normalnych czynnościach. Zwykle można go zobaczyć w zbroi często opryskanej krwią swoich przeciwników. Na swoim ciele również posiada niemałą kolekcję blizn, jedną z nich można znaleźć na pysku Popielca, godnie reprezentującą jego wojenną historię. Jest nią ogromna oraz głęboka szrama, która przechodzi przez lewe oko. Przez nią Popielec nie jest w stanie spoglądać na świat swoim lewym ślepiem, przez co posiada on jedynie jedno sprawne, srebrne oko. Kolejną bliznę można zobaczyć na prawym policzku. Wygląda ona jakby jakiś Popielec zadał mu uderzenie dłonią z wyciągniętymi na światło dzienne pazurami. Resztę jego futra pokrywa ciężka oraz solidna zbroja w kolorach brązu oraz szarości. W wielu miejscach można spotkać różnorakie materiały, które pokrywają niezakryte zbroją futro. Na pasie popielca mozna spotkac jego nowe topory, a zaś pod nim jego ogon. Ogon jest srebrny z wieloma różnymi ranami, zwieńczony białą, puszystą kulką.

Wygląd Kinzoka po zmianie w sylvariego, nosił wtedy imię Dreiz na rzecz braniu udziału w kampanii "Gra Cierni".

Zdolności

Kinzok w boju przeżył ciężkie oraz całkowicie pozbawione honoru dni, jego aktualny skład umiejętności ofensywnych składa się z bardzo brutalnych zdolności. W główniej mierze koncentruje się na brutalnej sile oraz wysokiej temperaturze w postaci płomieni. Zwykle z przeciwników Kinzoka zostaje jedynie spalone truchło, o ile będzie przynajmniej to przypominało truchło. Całokształt jego walki polega na szybkim dotarciu do przeciwnika i zaczęcie wykonywania brutalnych ciosów w jego stronę.

Ikony Opis umiejętności
On My Mark! .png
Prowokacja - Kinzok wykonuje ryk i zwraca uwagę na siebie każdego wroga w otoczeniu. Przez to również otrzymuje większą odporność na obrażenia przez następne dwie tury.
Charge (warrior skill).png
Płonący lotnik - Popielec rozpędza się, a nastepnie rzuca swoim lewym toporem w przeciwnika. Topór zaczyna się kręcic w okreslonym kierunku nabierając predkośći, a w między czasie zaczynają na nim tworzyć się płomienie, które z czasem bedąc się kręcic wraz z rzuconą bronią Popielca zaczynająć przypominac ognisty okrąg w powietrzu. Jeżeli topór doleci do przeciwnika to zostanie na niego nałozony efekt Burn'u, a sam przeciwnik stanie w płomieniach przez następne dwie tury, za to jak trafi w dane miejsce to ogien utworzy filar stworzony z płomieni, który bedzie sie utrzymywać przez jedną ture.
Vengeance (skill).png
Bojowa postawa - Kinzok ustawia się w bojowej postawie i za pomocą magii oraz adrenaliny przyjmuje na siebie obrażenia, aby je potem zamienić w magię, która zaczyna go regenerować. Każde zadrapanie oraz przypalenie, czy nawet siniak, znika niezwłocznie i zastępuje już martwe komórki, nowymi które dopiero co powstały dzięki magii.
Backbreaker.png
Kryształowe płomienie - Kinzok jest w stanie podgrzać ostrza swoich toporów przykładająć do niej swoje łapy, a te zaczną utrzymywać daną temperature przez trzy rundy. Przez ten czas Kinzok zdobywa bonus do zadawania obrazeń za pomocą swoich toporów, a w dodatku nakłada efekt burnu na przeciwników.
Wild Whirl.png
Berserker - W gniewie Popielec staje się żywą pochodnią. Im bardziej wściekły, tym większe płomienie zostają wypuszczone z jego ciała. Może kontrolować temperaturę płomieni oraz próbować ograniczyć ich zasięg, kształt niestety nie jest pod jego kontrolą. Popielec może zapalić się w danych częściach ciała.
Scorched Earth.png
Ogniste uderzenia - Kinzok wbijajać swoje topory w ziemie jest w stanie rozerwać delikatnie powierzchnie pola bitwy, a z powstałego małego kanionu wydobywają się płomienie sięgające dwóch-trzech metrów w zależności jak mocno popielec wbije swoje topory.
Zbroja

Nowa-stara zbroja Chaingraya.

Gdy stara zbroja zostala zniszczona, musiał zakuć się w nową, jednakże los bywa taki ze czasami nie posiada się budżetu na pewne wydatki i musiał jednak wrócić do swojej starej słuzbowej zbroi z Żelaznego Legionu, którą o dziwo polubiał. Mozliwe ze jest to zwykłą nostalgia, jednak dobrze się w niej aktualnie czuje, a po drugie nie jest jakaś gorsza od jej poprzedniczki. Całe opancerzenie składa się głownie z czesci kompletu pancerzu jego Legionu, oprócz opancerzenia na barki. Ono zostało zastąpione czescią z jego starej zbroi, którą sobie zostawił w swoim pokoju przed wyjsciem na ostatnią misje z swoim poprzednim ekwipunkiem. Była to cześć zapasowa więc musiał nad nią troche popracować, aby się jakoś prezentowała i sprawowała. Pod metalowymi elementami zbroi oczywscie posiada również materiały, które chronią jego futro jak i skóre przed wbiciem się jego własnej zbroi w niego. Brzmi to głupio jednak raz mu sie zdarzyło ze musiał wydobywać z swojej klatki pierswioej element napiersnika po dostaniu solidnego buchnięcia od przeciwnika z młotem.

Szczegóły dotyczące zbroi:

Całkowita waga: 80 kg
Główny stop metalu w zbroi Kinzoka: Stal
Co potrafi zatrzymać: Pocisk z daleka przy małej prędkości oraz atak z bliska, jeżeli nie 
jest jakiś mocny.

Broń

Topory Kinzoka, z prawej toporek popielec pieszczotliwie nazwał "Przecunia", zaś z toporek z lewej obdarzył imieniem "Lotniczka", gdyż głównie lewy topór najczesciej znajduje się w powietrzu lecąc na spotkanie się z głową wroga.

Nowe partnerki Kinzoka została wykute, albo raczej przycięte. Gdyż jest to dzieło Sylvariego o imieniu Edmun znajdującego się w The Grove. Zostały one stworzone na zamówienie jak i powiekszone, aby popielec mógl z nich wydobyć całkowity potencjał. Są one odpowiednie zbalansowane, jak i ich rękojeść została wzmocniona, aby przy rzutach nimi nie tworzyly zadnych problemów i trafiały tam gdzie popielec chce. Ostrza obu partnerek Kinzoka zostały stworzone z specjalnego krysztalu odpornego na wysokie temperatury przez co typowy berserk jak na popielca przyształo nie bedzie miał ich tak łatwo roztopic czy jakoś szybko uszkodzić, bo zostały jeszcze specjalnie wzmocnione. Tak jak zostało wspomiane wczesniej, były one wykonane na zamówienie przez co Popielec mógł całkowicie opisać jego potrzeby oraz oczekiwania jakim ma sprostać kowal. Oba toporki posiadają swoje imiona wykute na tylnych czesciach kryształowego ostrza, zaś twórca ostrzy zostawił swoje oznaczenie na końcówce rękojęsci na obu toporach.Szczegóły dotyczące toporów:
Całkowita waga kazdego z nich: 32kg
Główny materiał uzyty w toporach: Ognioodporny kryształ z nieznanego pochodzenia. Przynajmniej Kinzokowi.
Co potrafią przeciąć?: Niemal wszystko jeżeli Kinzok wda to odpowiednią ilośc siły.
Przykład: Jest w stanie przeciąc napiersnik zbroi Lwiej Gwardii przy czystym zderzeniu.
Wbudowane runy/sigile/katalizatory: Sigil Burzy oraz dwa katalizatory dla kazdego topora z osobna.

Sigil "Burzy": - Sigil burzy działa tak ze na zyczenie Kinzoka jest w stanie porażić kogoś prądem raz na walke. Posiada z dwa topory więc posiada dwie takie mozliwości. Sigił działa tak ze Kinzok przelewa swoją magiczną energie w topory, a sigile sie aktywkuje i po pierwszym zetknieciu się z wrogiem przeciwnik zostaje porażony wysokim napieciem elektrycznym.
Wady oraz zalety

                                    Zalety
Ikony Opis zalet
Rampage.png
Popielec trenował, a raczej walcząc o życie tak wzmocnił swoje ciało oraz umiejętności walki, że potrafi gołymi rękami obezwładnić przeciwnika z bronią oraz wytrzymać natarcie ze strony wroga w postaci uderzenia młotem i ustać w miejscu.
Banner of Tactics.png
Może i nie jest jakoś bardzo wykształcony, ale potrafi myśleć wielowarstwowo przez co sprawdza się dobrze jako taktyk oraz dowódca.
Frenzy (warrior skill).png
Potrafi znieść olbrzymi ból podczas walki, aby potem się z nim borykać w czasie wolnym... ale tak czy siak to potrafi. Przez co jest strasznie wytrzymałym przeciwnkiem, mimo ze jest mały posiada znieść ogromny ból i nawet dalej walczyć. Jak na wojowonika jest on perfekcjnym przykładem w walce do ostatniej kropli krwi.
I Will Avenge You! .png
Potrafi podnieść morale sojuszników wokół siebie, gdy sytuacja robi się nie zaciekawia albo znacznie przegrywają. Wykorzystuje do tego swój głos i nawołuje swoje siostry oraz swoich braci, aby kontyouwali walke do konca. Nigdy przeciez nie wiadomo co się stanie pod jej koniec.
Call Companion.png
Ma również jeszcze jedną bardzo ciekawą zaletę, co dziwne nie związana z walką.. potrafi malować.. choć "szkicowanie" bardziej tutaj pasuje.
                                    Wady
Ikony Opis wad
Brutal Shot.png
Nie widzi na jedno oko, przez co jego pole widzenia jest na tyle ograniczone, że może spodziewać się ciekawych niespodzianek na polu bitwy.
Rush.png
Jest dosyć narwaną osobą, przez co najpierw robi potem myśli co również przekłada się na walkę i popełnia głupie błędy.
Berserk.png
Nie widzi gdzie leca jego płomienie i nie jest swiadomy ze moze spowodować ogromny pozar swoją obecnoscią na polu bitwy. Czesto to ignoruje czy tez lekcewazy.
Fear Me (Rampage).png
Jest strasznie mało spostrzegawczy przez co nie zauważa wielu rzeczy i może mu umknąć nawet najbardziej zauważalna osoba albo jakiś obiekt.
Greatsword 2Slice.png
Jedynie gdzie Popielec żyje swoimi myślami to walka oraz rozwiązywanie spraw za pomocą brutalnej siły, wszak od czasu do czasu pomyśli o czymś bardziej ambitnym, lecz poza tym jest zwykłym wojakiem i jedynie co go interesuje to wojna, co równa się tym, że rzadko można z nim porozmawiać na tematy inne niż wspominane już wcześniej jego pole bitwy.
Berserker

Flat,800x800,070,f.u1.jpg

Połamię ci każdą kość w twoim żałosnym ciele i z każdym złamaniem będziesz błagał o zakończenie twojego marnego żywota."

— Kinzok

Takie słowa padają od strony Kinzoka do swojego przeciwnika w całkowitym gniewie, poniekąd powoli gubiąc się w tym co robi oraz starając się schować za płomieniami co krok tulące jego ciało i tworzące powoli żywą świecę. Stara się zawsze zatrzymywać i nie przekraczać swoich limitów, ponieważ jak pójdzie o jeden krok za granicę zdrowego rozsądku, wtedy ciężko będzie mu się wyrwać z objęć nieustanego pragnienia walki. Tak, Kinzok boi się swojej podklasy, lecz bez mocy którą mu ona gwarantuje, staje się zwykłym mięsem armatnim, co ma za zadanie zginąć na pierwszym zleceniu/zadaniu albo na froncie bitwy. W jego kartotece można znaleźć dużo wypadków spowodowanych przez utratę panowania nad sobą, lecz próbuje walczyć z zagrożeniem powrotów błędów przeszłości za pomocą bezwarunkowego oddania się wydanemu mu rozkazu i podążania w kierunku zrealizowania go, ponieważ jedynie to jest jego światełkiem jakie pozostaje mu w ciemnościach zatracając się w gniewie.

Umiejętności jakie opanował w takowej specjalizacji:

 • Stosunkowa kontrola nad ogniem - Może zapalać swoje części ciała, według uznania w całkowitym spokoju.
 • Fale ognia - Potrafi wysyłać fale ognia za pomocą potężnych zamachów bronią.

Poziom opanowania specjalizacji: Niski

Ciekawostki

Jednak ten Kinzok exe.png
 • Unika tematów odnośnie swojego byłego partnera oraz jak trafił w jego ręce.
 • Uwielbia miód.
 • Nie widzi na jedno oko.
 • Nie posiada już swojej bandy.
 • Jego wytłumaczenie dlaczego jest najemnikiem to "Robię to wszystko, aby odpokutować za swoje błędy".
 • Jego była broń bedąca piłą nazywała się "Zębatek".


Plotki

Znasz jakąś ? Podziel się nią.
 • "Zignorować moje rozkazy to jedno, zdjąć mnie przy tym z bara - kiepskie pierwsze wrażenie." - Irunn
 • "Jego gniew jest imponujący. Współczuję każdemu celowi jego piły" - Lunaris Moonwraith
 • "Dobry żołnierz i chyba najbardziej popielczy popielec w gildii. Musi jednak popracować nad samokontrolą podczas walki. Uniknie w ten sposób sporej ilości obrażeń ciała." - Teena Dest
 • "Jeśli kiedykolwiek wyobrażałem sobie Popielczego wojownika, to Kinzok zdecydowanie jest tym umysłem o który mi chodziło. Agresywny, morderczy, niepowstrzymany na polu bitwy - to są cechy do których sam dążę. Czuję, że jeśli od kogokolwiek miałbym się nauczyć dobrze walczyć, to tylko od niego. I ta jego piękna, równie mordercza co on hybryda miecza i piły łańcuchowej... chyba nigdy nie będę w stanie odpowiednio mu podziękować za pomysł na mój najbliższy projekt. " ~ A'art
 • "To dość zabawne, jak trudno jest w obecnych czasach spotkać w gildiach tak typowego popielca jak Kinzok, mógłbym wszystkich wymienić na palcach jednej dłoni. Jest przykładem żołnierza balansującego pomiędzy dzikim gniewem a żelazną dyscypliną, poza tym słucha rozkazów jak mało kto. Gdyby na stole postawić talerz ciastek i zakazać mu ich jeść, za nic ich nie ruszy." - Markus var Maelius
 • Widać po nim od razu, że dużo przeżył. Widać również, że poza dyscypliną, jest w nim również sporo pomysłowości. Właśnie ta bystrość i opanowanie czynią z niego wyśmienitego wojownika, popielca, którego na pewno będą się obawiać oponenci. Podobno ma czasem problemy z zachowaniem spokoju, ale to chyba ktoś rozsiewa jakieś nieprzychylne plotki - Rammond Windsket
 • "Zazdroszczę trochę Kinzokowi. Jest wszystkim tym, czym jestem ja, ale jest w tym zdecydowanie lepszy niż ja." - Brigg Havgaard
 • Kto to? - Szkarłatny Podróżnik