Lanval Lovestar

Z Liga Sześciu Filarów
Skocz do: nawigacja, szukaj

Motyw muzyczny. Battle Theme!

Lanval Lovestar
Lanval av.jpg
Rasa

sylvari

Płeć

męska

Wiek

11

Klasa

revenant

Tytuł

Rycerz Szalonego Króla

Rola w Lidze

Kochanek i błędny rycerz

Powiązane organizacje

brak

Filar

brak

Znana Rodzina

Cannaes - lady

Status postaci

Alternatywna


Wygląd

Jeden z synów Bladego Drzewa. Wysoki i postawny sylvari o szarej korze, białym glowie i żywymi, jasnożółtymi oczami. Jego liście to pnącza o kolcach pokrytych glowem. Otacza go ostry zapach świeżego ananasa. Najczęściej chadza odziany w ciężką, mithrilową, czarno-pomarańczową zbroję z czarnym hełmem. Przy pasie nosi bliźniacze miecze. Kiedy nie spodziewa się bitki, odziewa się w fioletowy, elegancki garnitur.

Charakter

Frywolny lekkoduch, przez większość czasu przejmujący się jedynie stanem sakiewki oraz obecnością pięknych samic sylvari. Stara się trzymać z dala od polityki i spisków, preferując proste walki. Stara się mądrze wybierać swe bitwy, lubiąc testować swe siły w bitwach. Czasami łapie go melancholia, zwłaszcza, gdy jest wystawiony na działanie ludzkiej sztuki. Na tyle ile umie próbuje pomagać innym, gdy wyrusza w dłuższe wędrówki z Gaju. Nie przepada za asurami, Triadą i Płomiennym Legionem. Lata spędzone w Mgłach nauczyły go sztuki wojny jak i odzyskiwania tego co się da. Mając za legendę Szalonego Króla Thorna stara się trzymać w ryzach głos w głowie za pomocą żartów i candy corna.

Umiejętności Bojowe

Od samego początku oburęczny Lanval szkolił się i praktykował walkę dwiema broniami.

Mgielne sztuczki

 • Trzy fale - cięcia mieczami wysyłają zasięgowe mgielne ataki, rozcinające i mrożące to co trafią.
 • Zamglenie krawędzi - otacza ostrza pił mgielną magią. Zwiększa tym ich zasięg, pozwalając na cięcie pancerzy oponentów i blokowanie potężniejszych ciosów.
 • Brutalne rozerwanie - revenant skacze przez Mgły do wybranego celu. Przy doskoku do przeciwnika wyprowadza drapieżne krzyżowe cięcie z obu mieczy.
 • Blokada ostrzy - miecznik zasłania się mieczami i korzystając z magii blokuje przez krótki okres czasu trafiające go ataki. W wypadku ataków wręcz bronie mogą zranić atakujących a zasięgowych odbite w najbliższych oponentów.

Legenda Mad King Thorna

Przez lata rycerz osiągnął spore zrozumienie Szalonego Króla i mocy jakie może wydestylować z Mgieł. W jego dłoniach Candy Corn staje się plastyczny.

 • Słodka, słodka kukurydzka - jedzenie candy corna zalepia jego rany i leczy przypadłości
 • "Dobrze być Królem!" - karmi się bólem rannych wrogów, dodając sobie sił i animuszu przy kolejnych atakach.
 • Pan Straszak - Lanval przyzywa, niczym wojownik sztandar, przerażającego (Fear) stracha na wróble.
 • Słodziutkie puf! - revenant eksploduje, rozrzucając na wszystkie strony topionego, bulgoczącego candy corna. Trafieni wrogowie zostają spowolnieni, zranieni gorącem i kleją się do wszystkiego.
 • Zabójczy żart - Rycerz Szalonego Króla opowiedzieć żart. Ten kto się zaśmieje nie będzie mógł przestać. MG określa jak bardzo niszczący jest to dowcip.
 • Majestat (Elitarna) - wypełnia się mocą Szalonego Króla, otrzymując większą moc, wytrzymałość i szybkość, ale i większą porcję jego okrutnego szaleństwa.

Ekwipunek

 • Pancerz Żarliwego Gryfa - rzemieślnicy Szalonego Dworu wykonali tą zbroję z zabitych gryfów spotkanych w Labiryncie. Dzięki magii Króla Smoła do niej nie przywiera, jak i właściciel jest w stanie eksplodować zaklętym płomieniem, rozsiewając go do okoła. Tańczące płomienie na pancerzu to tylko efekt wizualny, póki noszący nie zadecyduje inaczej.
 • Bliźniacze miecze Manii - słysząc, że jego rycerz wyrusza do Elony, Mad King Thorn przysposobił go w parę mieczy w których krążą uczucia Władcy do Palawy Joko. Przy trafieniu w nieumarły cel, miecze nagrzewają się fioletowym żarem, niszcząc tkanki i paląc smołę.
 • Bliźniacze piłomiecze - para zabójczych ostrzy kupionych na pokątnym targu w LA.
 • "Szalone wspomnienia: podpisana edycja" - zaklęty tom służy Lanvalowi na wiele sposobów. Dwa główne to plecak oraz fokus zbierający magię Szalonego Króla. Dzięki niemu sylvari posiada niemalże nieograniczony zasób candy corna.
 • srebrna piersiówka z grogiem z herbem zapomnianego rodu

Wierzchowiec

Za mordy na sługach Palawy Joko Mad King Thorn obdarował swego wiernego rycerza upiornem żukiem. Pomarańczowo-żółty duch zabiera swojego pana gdzie ten chce, zostawiając ślad pachnący candy cornem.

Plotki/Ciekawostki

-Zbiera najróżniejsze ciekawe przedmioty, którymi handluje lub używa do tworzenia małych dzieł sztuki.

 • "Kolejny frywolny osobnik. Czy w tej gildii są sami niewyżyci zboczeńcy i alkoholicy?" - Annie Goldarrow
 • "To jeden z tych, z którymi trzeba najpierw chodzić, jeżeli wiesz co mam na myśli. Obiekt ciekawy, choć... Nie zdający sobie sprawy, że miłość w którą wierzy to nie przywilej, a najniebezpieczniejsza z wad. Dawno temu próbował mnie poderwać tańcząc jakiś dziwny taniec gdzie chodzi się do tyłu, ale jednak się stoi w miejscu... Podczas gdy Ivan Goldhand grał na gitarze coś co kompletnie nie pasowało do tego. Ogólnie to go lubię, nawet bardzo, ale niezrozumienie, jakie wtedy odczułam prawie mnie przygniotło i zmiażdżyło, nie wyrzucę tego niestety z głowy, o nie, nigdy. Nigdy! Jego sposób podrywu jest... No nawet jak na moje standardy nie do przyjęcia. Serio, gdyby więcej sprośnych rzeczy szeptał na ucho, a mniej gadał na głos przy wszystkich niezainteresowanych, może któraś by za nim poszła, bo po tym pamiętnym "tańcu" to niestety już nie ja. To nie wyjdzie, nie wytrzymam ze śmiechu." - Aeshri