Stara Kolonia

Z Liga Sześciu Filarów
Skocz do: nawigacja, szukaj

Legendarne miejsce poszukiwane przez Skritty z Arcallion Digs, znajdujące się pod ziemią, na zachód od Arcallion. Kolonia ta została zniszczona w wyniku walk z Destroyerami przed trzema laty. Od tego czasu miejsce było opuszczone z uwagi na zagrożenie mimo, że jest tam wiele miejsca i między innymi tunele na ziemie centaurów.

Obecny Wygląd

Przestronna grota jest zniszczona, pełna kamieni i zaschniętej lawy. Jedyne co ocalało to podziemne korytarze prowadzące do różnych przejść na powierzchni. To co jednak rzuca się w oczy to platforma na której są resztki bomby i gigantycznego kraba-niszczyciela. Wokół niej są trzy jeziorka lawy które po uaktywnieniu się prawie bez przerwy wypluwają z siebie kolejne pomioty Primordusa. Dodatkowo jeszcze wiele z niepozornych kamieni jest tak naprawdę nieaktywnymi Destroyerami i możliwe jest ich przebudzenie, co zaowocuje zmasowanym atakiem.

Historia Miejsca

Według Skritta Krumpkitta była to naprawdę dobrze zorganizowana kolonia, istniejące przez długi czas. Niestety jednak sami sprowadzili na siebie zagładę przynosząc jaja Destroyerów. Sprowadzili sami na siebie atak i zostali zmuszeni do wojny w której Pakt wspomógł Kolonię. Pomimo wsparcia nie udało się uratować wszystkich... Skritty zbudowały bombę która zabrała Królową Niszczycieli z sobą, ale również zabiła wielu mieszkańców. Resztka udała się na wygnanie, poszukując nowego miejsca i wspomagając Pakt.